www.phuviktor.pl
  • Czyszczenie kostki brukowej
  • Krzesło w trakcie czyszczenia
  • Dywan w trakcie czyszczenia

Strona Główna

Pragniemy Państwa zainteresować szerokim asortymentem usług, które świadczymy od 2001r. zajmujemy się podciśnieniowym praniem tapicerki, dywanów i wykładzin metodą ekstrakcyjną. Stosowana przez nas metoda polega na spryskiwaniu czyszczonych powierzchni roztworem wody i środka czyszczącego i odsysaniu w jednym przejściu roboczym.

Co skutecznie wpływa na usunięcie brudu i wraz z nim kurzu i roztoczy co większa komfort przebywania w pomieszczeniach.

Jak również usuwamy zanieczyszczenia z dachów elewacji budynków kostki pozbruk parkanów metodą wysoko ciśnieniową, która skutecznie ożywi wizerunek waszej firmy i domu bez wielkich nakładów finansowych.

Używane przez nas środki i urządzenia niemieckiej firmy KARCHER gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Nasza oferta firmy skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Obszar naszej działalności to Poznań i okolice. Sprzątamy w firmach, biurach, restauracjach, lokalach użytkowych, mieszkaniach prywatnych.

Cenimy sobie Państwa zadowolenie, dlatego prace wykonujemy sumiennie i rzetelnie. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do dogodnych dla Państwa terminów.Copyright © 2021 P.H.U. Viktor